Blog

Angajam Responsabil Marketing Online

Marketingul Online este viata ta? Avem o veste buna. Cautam cel mai capabil specialist de marketing online / digital.

Te regasesti in descrierea de mai jos?

Profil personal:

  • iti place sa lucrezi cu oamenii, incerci sa le intelegi motivatiile si dorintele,
  • esti un om de echipa, si asta o spun mai ales altii,
  • esti creativ si gasesti motivatie in a gasi solutii la orice problema; nu te lasi pana nu gasesti cel putin o solutie,
  • ai suficienta rabdare si calm, esti analitic, obiectiv, chiar si in momente sub presiune,
  • te poti focusa, esti atent la detalii,
  • inveti repede,
  • comunici bine, elocvent, clar, coerent, in scris si verbal,
  • iti asumi responsabilitati natural si simplu,
  • iti place sa dai valoare fiecarei zile de munca,
  • esti inteligent/ă si speram noi... simpatic/ă,
  • esti flexibil/ă
  • iti place modestia si lucrul bine făcut.

Profil profesional:

  • ai minim 2 ani experienta in marketing online,
  • ai gestionat campanii online pe diverse platforme, de la implementare la monitorizare si ajustare,
  • intelegi si numerele, si povestea din spatele numerelor,
  • ai adus constant rezultate masurabile.

Oferim:

  • pachet salarial atractiv, cu bonusuri lunare sigure, realizabile dar si motivante
  • dezvoltare continua intr-o echipa internationala
  • lucrul pe platforme online de ultima ora, in echipe internationale, coordonare zilnica cu echipa din Polonia
  • respectul timpului si vietii personale
  • munca intr-un mediu avansat tehnologic, cu solutii moderne
  • decenta in tot ceea ce facem si cum ne tratam unii pe altii.

Abia asteptam sa ne cunoastem!

Despre noi

Euro-tax.ro face parte din grupul polonez de firme Euro-tax.pl, lider de piaţă în recuperarea taxelor şi a beneficiilor sociale (alocaţii europene, asigurări de sănătate) pentru cei care lucrează legal în străinătate. Avem experienţă de 10 ani în Polonia şi de 5 ani în România.

Din 2010, acţiunile companiei sunt tranzacţionate la Bursa de Valori din Varşovia. Grupul are drept investitor strategic cel mai mare fond de investiţii private din Europa Centrală şi de Est (Enterprise Investors).

Din 2011, Euro-tax are birou şi echipă în România.

Contact

Str. Vlăsiei nr. 25, Buftea, jud. Ilfov, România

     Tel:  +40 (0)31 780 90 94

     Fax: +40 (0)31 101 24 34

     Email: info@euro-tax.ro

PROTECŢIA CONSUMATORILOR - A.N.P.C.

Nr. Data Protection: 21747 / 11.01.2012

J15/61/2014 (anterior J40/9582/2011), RO28964928

Google+